MÖBLER / Soffor / Soffa 15582035

nr 1558 2035

Soffa

Johannes Andersen, Trensum, "Capri". Längd: 216 cm

Kondition: slitage, skador, ren.objekt

Utrop:

5.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 28 augusti 2023
kl 18:30:19

  • Tema
  • 28 aug

Retro

Läs mer om Retro