MÖBLER / Soffor / Soffa 15582035
nr 1558 2035
Soffa
Johannes Andersen, Trensum, "Capri". Längd: 216 cm
Kondition: slitage, skador, ren.objekt
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 18:30:19
3.000 kr
3.200 kr
28 aug
Retro
Läs mer om Retro